Categories
חתונה

מקודשת! איך בוחרים רב לאירוע החתונה?

את האהבה הגדולה שזכיתם בה, אתם רוצים לחגוג ובגדול – עם החברים ועם המשפחה. אירוע החתונה שלכם הוא הרבה דברים, אך הוא בעיקר חלק קטן באירוע, שבו אתם הופכים ממאורסים לנשואים. בעוד אתם תעמדו תחת החופה נרגשים ומוצפים, הרב שתבחרו ינחה את הטקס, יקדש אתכם ויהפוך אתכם רשמית לבעל ואישה.

רגע לפני שהכוס נשברת, דעו גם אתם מהם הדגשים לבחירת רב לאירוע החתונה. שימו לב: גם במידה ואתם בוחרים להתחתן בחתונה רפורמית עם מחתן, המידע הבא רלוונטי לכם.

עד כמה הרב בחתונה משמעותי?

עד מאד. אל תשכחו לרגע כי רגע השיא באירוע שלכם הוא טקס החופה. מאחר וגם אתם התארחתם לא אחת בחתונות, גם אתם מודעים לכך שטקסי חופה יכולים להיות קצת פחות אטרקטיבים. בסופו של דבר, התוכן הוא אותו תוכן, אך מה שהופך את החופה למרגשת וייחודית היא ההגשה. הרב לא רק מקדש אתכם, אלא שהוא גם מנחה ומוביל את החלק המשמעותי ביותר באירוע שלכם.

לכן, כדאי להשקיע בחיפוש אחר רב מומלץ. כשם שאתם משקיעים זמן רב בחיפוש אחר צלם ודיג'י, כך השקיעו גם בחיפוש הרב לחופה. מדובר על "ספק" לכל דבר, כזה שנותן לכם שירות באירוע, ומצופה ממנו להיות לא פחות ממושלם.

המלצות והתרשמות אישית שלכם – איך בוחרים רב?

אז איך בוחרים רב? ראשית, כל עוד התארחתם בחתונה שאת טקס החופה בה הנחה רב שחשתם חיבור אליו, כדאי לבחור בו. הסיבה היא שבשונה מצלמים, מעצבים וספקי אטרקציות שיש ביניהם המון טובים, דווקא רב אטרקטיבי וסוחף, קצת יותר קשה למצוא. לכן, כל עוד יש לכם "שם חם", כדאי להתעניין תחילה בו. לאלו מכם שחוששים לבחור ברב שכבר היה בחתונה אחרת שהתארחתם בה, זיכרו: הקהל שלכם איננו הקהל שיתארח בחתונה שלכם.

דרך נוספת לקצר את הדרך אל הרב הנבחר, היא עם המלצות. בכל תהליך ארגון החתונה מומלץ לכם להסתייע בכלי הנפלא הזה שנקרא המלצות, אך בעיקר עם חיפוש הרב. המלצה חמה – של חברים, משפחה, קולגות או אפילו מתחתנים טריים שאינכם מכירים, יכולה לחסוך לכם המון זמן על חיפושים מתישים.

חיבור אישי וכימיה – לפני הכל!

לא משנה עד כמה הצ'ק ליסט שלכם ארוך, הרי שהדבר החשוב ביותר הוא החיבור האישי שלכם לרב. כידוע, לכל רב סגנון אחר, רוח אחרת וגוון אישיותי אחר. אין רב מתאים או מתאים פחות, אלא שיש את הרב שמתאים לכם – כאנשים. זיכרו כי הרב שמולו אתם מבררים פרטים בשלבים הראשונים, הוא הרב שיהיה לצידכם ברגע המשמעותי והמרגש ביותר בחייכם. תנו עדיפות לרב שמדבר באותה השפה שלכם, שמבין אתכם, שמעלה חיוך על פניכם ושמצית בכם התרגשות ואהבה.

טקס החופה: מותאם אישית או טקס כללי?

איזה רב אתם תרצו שיחתן אתכם – רב שמנחה טקס כללי, רשמי וזהה בכל חתונה, או רב שבונה את הטקס בהתאם לבקשות שלכם? גם כאן, אין נכון או לא נכון – אלא שיש את מה שמתאים לכם כזוג. ההמלצה היא כמובן לבחור ברב ששוזר אלמנטים המזוהים אתכם בתוך הטקס. תאמו עם הרב ציפיות, ודאגו שישלב לאורך החופה פרטים אישיים עליכם, בדיחות פרטיות, את סיפור ההיכרות שלכם וכיוצא בזה.

אז מה עוד חשוב לדעת על הרב ועל טקס החופה?

  • בחרו ברב כריזמטי, סוחף וחביב – שילהיט ויעורר את קהל האורחים
  • לפני שאתם בוחרים ברב, בקשו לראות סרטונים של חופות שהוא עשה
  • טקס חופה אידיאלי – עד כ-35 דקות
  • על מנת לייחד את החופה, מומלץ לקרוא נדרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *