תאורה

המטרה שלכם כמארחים באירועים: שכל ספק שתבחרו לעבוד איתו, יאיר את האירוע באור חיובי! אחד הספקים המשפיעים ביותר? ספקי התאורה כמובן! כל אירוע שאתם חוגגים, מעוצב בין היתר על ידי פתרונות התאורה המתקדמים:

  • באולם אירועים מותקנות כבר מערכות מתקדמות של תאורה
  • באירוע שאתם חוגגים מחוץ למתחם מסודר, יהיה עליכם לבחור בספק תאורה

מערכת תאורה מתקדמת לאירועים – נחוצה או מיותרת?

לא תאמינו אפילו עד כמה היא נחוצה! על מנת להמחיש את החשיבות של התאורה, נסו לחשוב על המופעים הגדולים המוכרים: מהפסטיגל, דרך הופעות באמפי קיסריה ועד האירוויזיון. התאורה עוטפת את המופעים, תורמת לחוויה החזותית ומייצרת נראות מרהיבה! ללא תאורה? כל אירוע גדול שכזה היה נראה אחרת לגמרי! דומה הדבר באירוע שלכם: בעת שלא מותקנת באולם האירועים הנבחר מערכת תאורה מתקדמת, רחבת הריקודים יכולה להתפספס. מדוע?

משום שהתאורה תורמת לאווירה, לטון המסיבתי ולטעם הייחודי של האירוע. האם תוכלו לדמיין לעצמכם רחבת ריקודים באולם אירועים כשהתאורה סטטית ומזכירה את התאורה בסלון הביתי שלכם? מובן שלא. התאורה הינה חלק בלתי נפרד מעיצוב האירוע, ויש להשקיע גם בה.

תאורה לאירוע ביתי – איך נערכים?

כל עוד תחגגו את האירוע שלכם באולם אירועים גדול, מערכות התאורה מובטחות לכם ויבססו בעבורכם את אווירת האירוע הנדרשת! עם זאת, מה קורה כשאתם מחליטים לחגוג בחיק הטבע או בבית הפרטי שלכם? כדאי גם לכם להשקיע בתאורה! ישנן חברות המשכירות פתרונות תאורה שונים לאירועים, הכוללים בין היתר:

  • גרילנדות
  • פנסי תאורה
  • כדורי דיסקו
  • פנסי לד
  • פרוז'קטורים ועוד…

"תאורה חיונית גם לאירועים עסקיים?"

חד משמעית, כן. פתרונות תאורה רלוונטים לכל אירוע. במידה והאירוע העסקי שלכם נחגג בערב בשטח פתוח, או בחצר של בית פרטית, הרי שהתאורה שתתאים לרוב תהיה בדמות פרוז'קטורים או סטנד תאורה. אירועים עסקיים מאופיינים לא אחת בנאומים של בכירים, חלוקות תעודות למצטיינים וכיוצא בזה. בעת שלא נערכים עם מערכת תאורה מתאימה לאופי האירוע ולשעה בה הוא נערך, לא יהיה ניתן לקיימו בהצלחה. 

השכרת מערכות תאורה או שירות מלא?

במידה ואתם מארגנים את האירוע שלכם עצמאית, יהיה עליכם לעבוד עם ספקים שונים ולבנות את האירוע שכבה על שכבה. בעת שתגיעו לפתרונות התאורה, יוצעו לכם 2 אפשרויות שונות:

  • השכרת מערכות והתקנתן עצמאית
  • שירות מלא הניתן מהחברה הכולל התקנה ותפעול האירוע

אז במה כדאי לכם לבחור? התשובה פשוטה למדי: הכל תלוי האירוע שלכם. כל עוד אתם מעוניינים בפתרון בודד כמו גרילנדות שיקשטו ויאירו את האירוע שלכם, אין באמת צורך בשירות מלא. תוכלו להתקין את התאורה לגמרי לבד, תוך שלא נדרשת כל עבודת תפעול. עם זאת, ישנם אירועים הדורשים בפתרונות תאורה נרחבים יותר, תוך תפעול דינאמי לאורך האירוע. במקרים שכאלו, חברת ההשכרה תמליץ לכם בחום ללכת על שירות מלא, ויהיה כדאי בהחלט לקבל את ההמלצה בחום.