האטרקציות שתאפשרנה לכם לשמור על ריחוק חברתי באירוע

שתף!

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

מצד אחד, אתם לא רוצים לדחות את השמחה הפרטית שלכם. מצד שני, ברור לכם כי ההגבלות החברתיות מגבילות אתכם, מונעות מכם לחבק את היקרים שלכם ולרקוד איתם צמוד על רחבת הריקודים. המון זוגות מאורסים שעתידים להתחתן בקרוב, תוהים האם באמת ניתן לשמור על ריחוק חברתי במעמד האירוע. התשובה? כן. איך תוכלו גם אתם לשמור על בריאותכם ובריאות האורחים?

  • בהזמנת האירוע, ציינו כי אתם מבקשים לכבד את ההנחיות
  • אל תחרגו ממספר האורחים האפשרי (בהתאם להנחיות המשתנות)
  • בעמדת קבלת הפנים, הציבו גם שולחן עם ג'ל חיטוי ומסכות
  • רוצים לקרוץ לקורונה? חלקו מסכות ממותגות במיתוג האירוע
  • תנו עדיפות לאירועים באזורים פתוחים (גם כשההנחיות מאפשרות אולם סגור)

לפניכם, מספר אטרקציות שגם ישמחו את האורחים, וגם יאפשרו לכם לשמור על הנחיות הריחוק החברתי. האטרקציות לאירועים עולות בין 1500 ל-6000 שקלים. גם בשיאו של משבר הקורונה, זכרו כי את אירוע החתונה חוגגים רק פעם אחת בחיים.

עמדת שזירת פרחים בקבלת הפנים

האפשרות הראשונה העומדת לרשותכם היא עמדת שזירה. מדובר על עמדה שהאורחים פוגשים בקבלת הפנים, מיד לאחר שהמארחת מוסרת להם את מספר השולחן בו הם יתארחו. הנשים שבחבורה יכולות ליהנות מזר לראש, ואילו הגברים מפרח קטן לשילוב בכיס החולצה. מאחר והאורחים מגיעים לאורחים בפעימות (הרי לא כולם מתייצבים בדיוק בשעה 19.00), תוכלו להבטיח כי לא תהיה התקהלות סביב העמדה. 

רכב קוקטיילים לאווירה משוחררת ומהנה

הטרנד החם שהיה אמור לכבוש את חתונות 2020 הוא רכב הקוקטיילים. מדובר על רכב אספנות ישן שממוקם ברחבת קבלת הפנים. מתוך הרכב ועל הרכב, ברמנים מקצועיים רוקחים קוקטיילים קלאסיים – מהמוחיטו, דרך הקוסמופליטן ועד האפרול שפריץ. מדובר על שדרוג חיצוני (ולא זול) לבר האלכוהול הבסיסי, אך על שדרוג שמקפיץ את האירוע ומעלה את שביעות רצון האורחים.

קוקטייל ושמירה על ריחוק חברתי? מספקים את השירות מספר ברמנים ולא ברמן אחד. כך, הקוקטיילים מוגשים לאורחים מהר ונמנעת התקהלות סביב האטרקציה.

ספינת פירות לרחבת הריקודים

אתם רוצים לחתום את האירוע בטעם מתוק אך סולדים מקינוחי הפרווה? אתם לא לבד. אחת האטרקציות החמות והאהובות ביותר על הישראלים היא ספינת הפירות. לא מדובר באמת על ספינה, אלא על מודל עץ עצום שעליו מונחים פירות עונה מעוצבים. האטרקציה משתלבת על רחבת הריקודים, אך בימים בהם משבר הקורונה מכתיב לכם מה לעשות, יהיה ניתן להציב אותה בחלקו החיצוני של מתחם האירועים. מאחר ומדובר על פירות חתוכים ומוכנים, האורחים יכולים למלא את צלחותיהם מהר ולפנות מקום לטובת האורחים שממתינים. 

קיר דונטס מתוק 

גם אתם רוצים לנגוס מאמריקה באירוע שלכם? אז נכון, אלו לא יהיו הדונטס של "קריספי קרים" או "דאנקן דונטס", אך אלו יהיו סופגניות מושחתות בציפוי פרוסטינג סוכר שירימו את מצב הרוח של האורחים. גם כאן, מאחר ולא מדובר על עמדה המצריכה הכנות והגשה ע"י צוות, כל אורח יוכל לגשת לקיר, לקחת לו דונטס ולשוב למקום / לרחבה.

אמן קריקטורות – קריקטורה לכל אורח

אטרקציה נוספת שתוכלו לשלב (לא כל אטרקציה צריכה להיות אכילה!), היא צייר קריקטורות לאורחים. מדובר על אטרקציה שמתאימה בעיקר לאירועים קטנים, כך שאין עוד זמן טוב יותר לשלב אותה. צייר הקריקטורות יצייר כל אורח באירוע שלכם, תוך שמירה על ריחוק חברתי:

  • בין הצייר ובין האורח ישמר מרחק של 2 מטר
  • כל אורח ירשום את עצמו ברשימת המתנה 
  • בכל חצי שעה לערך, ייגש אורח בתורו לעמדה
  • מונעים התקהלות, מפנקים את האורחים באטרקציה!

More To Explore