צילום

אולי אחד הענפים המתפתחים והמתחדשים ביותר, הוא ענף האירועים. מעונה לעונה, עדים האורחים והמארחים לשלל שינויים ושדרוגים, כאלו שהופכים אירועים שנחגגו רק לפני שנה לכמעט ולא רלוונטים. איך זה קורה? הצורך הרגשי של המארחים והאורחים משתנה, וכך עולים טרנדים חדשים וגם נעלמות להן מגמות. 

כמארחים, אתם לא רוצים להשקיע רק בחוויה של האורחים באירוע, אלא גם בתיעוד הרגעים המרגשים מהאירוע! אם ישנו ספק שלא צריך לחשוש כלל למעמדו באירועים, הרי שהוא הצלם. לא משנה כלל אם אתם חוגגים אירוע עסקי גדול או אירוע פרטי קטן – הצורך בשירותי צילום תמיד רלוונטי! 

צילום אירועים – כאן בכדי להישאר!

צלמים היו רלוונטים מאז ומתמיד באירועים, אך כיום? אפילו יותר! בעידן בו רבים מתעדים ומשתפים, ישנו ביקוש רב לתמונות פוטוגניות, מחמיאות וכאלו שמנציחות רגעים מרגשים. שימו לב כי בשונה מספקים אחרים שמשפיעים רק על החוויה הרגעית באירוע, כדוגמת הדיג'י, הצלם עובד באירוע שלכם כדי לעצב את החוויה העתידית שלכם – עם יצירת אלבום אירוע מרהיב.

אלבומי אירועים נשארים לכם כמזכרת, ומאפשרים לכם בכלב שלב להיכנס אל מנהרת הזמן ולהיזכר ברגעים היפים. בעבר, היה נהוג לפתח את התמונות ולשלבן באלבומי תמונות קלאסים. כיום לעומת זאת, רוב האלבומים המופקים על ידי הצלמים הם אלבומים דיגיטלים, מה שמאפשר גמישות רבה יותר בגודל התמונות, עיצוב האלבום ובעיקר – שימור איכות התמונה.

באילו אירועים כדאי להשקיע בצלם?

התשובה פשוטה למדי: בכל אירוע! כל אירוע שאתם חוגגים מגלם בתוכו חד פעמיות – חגיגה שלא תחזור על עצמה. מטבע הדברים, באירועים אתם מתכנסים לפעמים עם מאות קרובים אליכם – בני משפחה וחברים או קולגות, לקוחות ועמיתים עסקיים. תיעוד האירועים משרת אתכם כך או כך:

  • תיעוד אירוע פרטי מייצר בעבורכם אלבום זיכרונות מקסים ומרגש לשנים!
  • תיעוד אירוע עסקי – מנציח את האירוע, את העוצמה ואת חגיגת ההישג העסקי שלכם

צילום סטילס או צילום וידאו?

לא בכל יום אתם חוגגים אירוע, וחשוב לזכור: במידה ותתחרטו בדיעבד על שלא השקעתם בתיעוד האירוע, לא תוכלו לעשות דבר. לכן, כדאי להשקיע בחבילת צילום מורחבת, וכך ליהנות מאותם חומרים שככל שיעברו השנים, יהיו בעלי ערך רגשי רב יותר. לרוב, אין באמת שאלה האם להשקיע בצילום סטילס, אלא שישנם בעלי אירועים שתוהים בדבר נחיצות צילום הוידאו.

צילומי הוידאו מאפשרים לכם ליהנות מהאירוע שלכם פעם נוספת – רגע אחר רגע! תיעוד הוידאו מפגיש אתכם פעם נוספת עם האורחים, עם הרגעים המרגשים, החיבוקים והריקודים. 

דגשים חשובים – צלם סטילס:

  • באירועים גדולים מומלץ לעבוד עם שני צלמים
  • באירוע פרטי: הכירו לצלם את בני המשפחה על מנת שיוכל להתמקד בהם
  • תאמו ציפיות מראש באשר לזמני אספקת החומרים

דגשים חשובים – צלם וידאו:

  • האם מגיע לאירוע שלכם צלם אחד או שני צלמים?
  • בדקו אפשרות לתיעוד באמצעות רחפן
  • האם הצלם מספק קליפ קצר או סרט אירוע מלא?